Recenze

Co o nás vypovídají naši zákazníci.

Městský úřad

Obecní úřad Podlesí

Obecní úřad v Podlesí se vytápěl dvěma elektrokotli a jelikož jsme chtěli snížit náklady na topení, tak jsme začali uvažovat o tepelném čerpadle. Protože v obci Podlesí už mělo několik lidí dobrou zkušenost s panem Kolářem, tak jsme ho oslovili a zařadili do výběrového řízení. Nabídka od jeho firmy TČK na 2 tepelná čerpadla Acond byla schválena a musíme potvrdit, ze montáž byla provedena podle reference na jedničku, a proto můžeme doporučit i ostatním.

Chalupa u Prachatic

Srub u Prachatic

Tepelné čerpadlo na náš dům jsme domlouvali s panem Kolářem. Trpělivě nám vysvětlil celý provoz čerpadla a navrhl nám ideální řešení. Při stavbě byli všichni naprosto perfektní. Po zprovoznění nás velmi mile překvapila tichost, úspornost a hlavně účinnost celého systému.  Tepelné čerpadlo doporučuji všem, kdo řeší přechod z kotlů na jiný zdroj tepla. A když tepelné čerpadlo, tak doporučuji od pana Koláře. Nebudete zklamáni.

Tepelné čerpadlo Kaliště

Rodinný dům Kaliště

Firma TČK s.r.o. nám zařizovala tepelná čerpadla do dvou rodinných domů. Jednání bylo rychlé, seriózní, zařízení bezchybně funguje. V rámci instalace byla provedena i demontáž a odvoz původních kotlů na pevná paliva a jejich ekologická likvidace.  Přesto, že bydlíme v malé vesnici, daleko od civilizace, nás zástupce firmy pan Petr Kolář  několikrát navštívil i po instalaci, když jsme měli nějaké dotazy, a vyřídil i kotlíkovou dotaci na 180 000Kč.

Penzion Fikoso Řípec

Country salon Řípec

Naprostá spokojenost, jak s přístupem pana Koláře, tak se samotným zapojením a chodem tepelného čerpadla v našem penzionu. Po 20 letech co jsme topili s kotlem na dřevo je to příjemná změna. Roční náklady jsou srovnatelné, navíc bez práce. Tepelné čerpadlo je naprosto bezúdržbové a spolehlivé.

Rodinný dům Řevničov

Rodinný dům Řevničov

V roce 2022 jsme začali řešit instalaci tepelného čerpadla. Oslovili jsme zástupce několika firem a jedním z nich byl i pan Kolář. Po jeho návštěvě jsme měli jasno, je to člověk na správném místě. Vysvětlí, poradí, pomůže najít řešení, zodpoví jakékoliv dotazy. Realizace, včetně vyřízení dotace proběhla postupně během léta 2023 k naší velké spokojenosti. Jsme maximálně spokojení, nikdy jsme doma neměli tak teplo, jako teď.

Řadový dům Sedlčany

Řadový dům Sedlčany

Po první kontaktní návštěvě pana Koláře jsme si byli jistí, že už máme vybráno. Pan Kolář nám vše ohledně čerpadla vysvětlil a pomohl nám s přípravami. V první den montáže přijeli dva topenáři a druhý den elektrikář. Dříve jsme topili elektrokotlem a protopili jsme 60 tisíc Kč a moc jsme se neohřáli. Teď s tepelným čerpadlem je příjemné teplo v celém domě a při porovnání jsme za rok za elektřinu zaplatili 34 tisíc Kč.

Tepelné čerpadlo bytový dům

Bytový dům Soběslav

Na starší bytovce máme 2x TČ Acond PRO R a po doladění všech nedokonalostí si nemůžeme stěžovat, čerpadla jedou jak mají. I v mínus 12 stupních máme krásných 23 stupňů doma. Montáž proběhla bez problémů, dotace vyŕízena také bez problémů, dokonce nám dodavatel elektřiny vracel na zálohách. Paráda.

Vynikající
Na základě 36 hodnocení
Jiří Novotný
Jiří Novotný
2024-02-23
Naprostá spokojenost
Pavel Novák
Pavel Novák
2024-02-19
Naše tepelné čerpadlo jsme na RD Chmelná domlouvali od A do Z s panem Kolářem, který nám vše velmi ochotně vysvětlil. V rámci kolaudace nás i odkázal na firmu zabývající se měření akustiky tč. za příjemnou cenu. Mohu jen vřele doporučit. P.Novák
Marek Fujera
Marek Fujera
2024-02-15
Realizace tepelného čerpadla proběhla bez komplikací, výborná komunikace a skvělý přístup. Vše bylo v naprostém pořádku i s vyřešením dotace v rychlém časovém horizontu. Mohu vřele doporučit.
David Málek
David Málek
2024-02-14
Dobrý den, připojuji se s kladbou zkušenosti od samotné realizace instalace tepelného čerpadla Acond, až po samotné spuštění. Vše proběhlo dle navrženého scénáře p. Koláře. Tímto mu děkuji.
Květoslav John
Květoslav John
2024-02-13
TČ ACOND fungují úplně skvěle. Tichy chod který mám možnost porovnat se sousedními čerpadli. S panem Koláře m výborná spolupráce. Instalace proběhla také výborné. Mohu jen doporučit. JOHN
Věra Fiřtová
Věra Fiřtová
2024-02-13
Když jsem některým lidem pomáhala s vyřízením dotace na tepelné čerpadlo a měl to na starosti p. Kolář, tak vše od začátku až do konce klapalo na 100%. Je krásné, v této složitější době,vidět spokojé lidi, že mají radost.
Petra Pavelkova
Petra Pavelkova
2024-02-13
Když jsme se rozhodli instalovat TČ pro náš dům, byl pan Kolář jasná volba. O jeho perfektní práci jsme věděli, neboť v naší obci instaloval vícero TČ (i na veřejných budovách). S jeho přístupem jsme byli nadmíru spokojeni. Byl velice ochotný a trpělivý, neboť jsme měli trochu specifické požadavky na propojení topné soustavy. Vše dopadlo na výbornou. Všem doporučujeme.
Jan Lanci
Jan Lanci
2024-02-11
Profesionální přístup a perfektni kvalita služeb a produktů! Doporučuji!
Filip Rames
Filip Rames
2024-02-11
Dobrý den, pan Kolář nám vše dodal a zařídil včetně papírování. Mohu jenom doporučit. Jen tak dál.