Kontakt TČK

TČK montáže čerpadel
info@tckolar.cz
+420 734 706 211

Máte dotaz? Obratem se vám ozveme.

Dotaz

Údaje TČK s.r.o.

Adresa

Čsl. armády 1808/14 390 03, 3 Tábor 3

IČO

17744482

Email

info@tckolar.cz

Tel.

+420 734 706 211

Naše sociální sítě

O nás TČK

Již několik let se snažíme naslouchat zákazníkům a když se pro nás rozhodnou, tak následně splnit to, co jsme jim slíbili.

Na začátku je vždy váš zájem, a potom je to na nás, jestli dokážeme na vaše otázky a myšlenky ohledně vytápění tepelným čerpadlem odpovědět tak, že se naše čerpadla začnete více zajímat.

Největší radost máme ze zákazníků, kteří nás oslovují na základě referencí, protože ti už většinou vědí, co chtějí.

Co nabízíme?

  1. Konzultaci po telefonu a v případě vašeho zájmu osobní schůzku.
  2. Na základě informací, které od Vás získáme po telefonu, emailu, nebo osobní schůzce, pro vás připravíme a zašleme nabídku.
  3. Pokud se pro čerpadlo od nás rozhodnete, tak podrobně a srozumitelně vysvětlíme všechny potřebné věci k instalaci tepelného čerpadla
  4. Naši montéři vám následně namontují tepelné čerpadlo a poté dorazí elektrikář, který dodělá elektrické propojení a uvede čerpadlo do provozu.
  5. Servis. Tepelné čerpadlo je napojeno na vzdálenou správu, díky čemuž jsme shopni na dálku vyřešit většinu problémů, ke kterým by mohlo dojít. Navíc poskytujeme záruku 5 let na čerpadlo a 10 let na kompresor.

TČK a ACOND

Firma TČK je výhradní distributor tepelných čerpadel Acond pro určité regiony v ČR. Firmy TČK s.r.o. a Acond a.s. jsou partnerské společnosti.